EESTI SADAMATE LIIT

[LOGO]  [WEB]  [SEO]  [SOTSIAALMEEDIA]

Eesti Sadamate Liidu missioon on edendada Eesti merendust piirist-piirini ja hoida Eesti merd. Eesti Sadamate Liidu visioon on olla avatud ja usaldusväärne mittetulunduslik organisatsioon, mille ülesandeks on organiseerida Eesti sadamate koostööd ja seeläbi hoida merekultuuri mainet heal tasemel ning parandada Eesti merenduspoliitikat.

VÄLJAKUTSE

Sadamate Liidul puudus veeb täielikult. Kogu suhtlus liikmete vahel käis e-posti teel ning teademine liidu olemasolust oli suhteliselt kitsas ringis. Eesmärgiks oli teha Sadamate Liidu info internetis võimalikult lihtsasti leitavaks. Kui suurematel sadamatel on olemas ka eraldi oma veebikeskkond, siis on mitmeid väiksemaid sadamaid, kellel ei ole ning Sadamate Liidu veebilehekülg teeb hõlpsasti leitavaks ka need sadamad. Lisaks oli tarvis suhtlus ja failide jagamine liikmete vahel teha lihtsamaks.

LAHENDUS

Sadamate Liidula loodi logo, mis oli puudu ning seejärel arendati veebilehekülg WordPress CMS platvormile. Lisaks veebidisainile ja -arendusele tehti ka üldine otsimootoritele optimeerimine (SEO), et mistahes sadama otsimisel Google otsingust, tuleks Sadamate Liidu lehekülg esimeste hulka. Loodi siseveeb, kuhu liikmed saavad sisse logida ning jagada olulisi faile ja dokumente.

estonian-ports-logo

estonian-ports-web

estonian-ports-table