KEYSTONE ADVISERS

[WEB]

KEYSTONE ADVISERS on sõltumatu investeerimispanganduse ettevõte, kes nõustab ettevõtteid ja nende omanikke ühinemis- ja ülevõtmistehingute teostamisel (M&A), kapitali kaasamisel ja erinevate finantseerimislahenduste leidmisel. Toetudes pikaaegsele kogemustele, oskustele ja kontaktivõrgustikule on KEYSTONE ADVISERS enda klientidele aastate jooksul pakkunud esmaklassilist ja parimat võimalikku teenust.

VÄLJAKUTSE

Ettevõttel oli juba olemas veebikeskkond Skandinaavias. Seesama veebilehekülg tuli tuua Baltiriikide domeenidele. Olemasolev veeb oli loodud WordPress sisuhaldustarkvarale ning ilmnesid mõningad ebamugavused administreerimises. Kuna lehe administreerimise võimalused olid suhteliselt piiratud ning tavakasutajale suuremas osas ülejõu käivad, siis oli tarvis kasutajasõbralikku lahendust.

LAHENDUS

Caotica teostas olemasoleva veebi ületoomise ühest serverist Baltikumi serverisse, jaotades keskkonna kõikide Balti riikide domeenide vahel. Kuna olemasoleva veebi administreerimine oli aga ettevõtte oma inimestele liigagi keeruline, siis sai WordPressi põhjas tehtud olulisi muudatusi. Põhimõtteliselt loodi täiesti uus WordPress theme ning administreerimise platvorm muudeti võimalikult kasutajasõbralikuks, et vastutavad isikud saaksid kontoris lehte ise kergelt drag-and-drop meetodil lehekülge hallata.

keystone-advisers