MIIDURANNA SADAM

[LOGO]  [WEB]

Miiduranna sadam on Tallinna lahe kaldal, Viimsi vallas, asuv 10 kai kohaga kaubasadam. Sadam koosneb kahest basseinist: põhja ja lõunabasseinist. Sadam saab vastu võtta tankereid pikkusega kuni 196 meetrit.

VÄLJAKUTSE

Sadama eelmine veebilehekülg pärines 90-ndate aastate lõpust ning see kandis väga vähest informatsiooni. Eesmärgiks oli luua veebilehekülg, mis tutvustaks täpsemalt kõiki sadama poolt pakutavaid teenuseid. Veebilehekülg pidi kandma ka kõiki olulisi dokumente, skeeme, fotosid. Kuna Miiduranna sadama veebilehe külastaja on pigem vanemapoolsem mees, ametnik, laevakapten, siis pidi kogu info olema leitav lihtsamini kui tänapäeva veebistandardid ette näevad. Sadam oli huvitatud ka alternatiivsetest logokavanditest, millega projekt ka alustas.

LAHENDUS

Võttes arvesse asjaolu, et sadama teenused ja kogu muu oluline info oleks võimalikult lihtsasti lehitsetav, siis kogu veebilehe struktuur sai loodud ruudu mustriga. Ehk siis erinev infolehekülg või teade on väljatoodud eraldi ruutudesse. Selline lahendus annab parema ülevaate sadamas toimuvast kui lihtsalt puhas tekst või teenuste nimekiri rippmenüüs. Sadama eeskiri toodi veebilehe külastajale paremini kätte, et sadamasse suubuv kaubalaev leiaks vajalikud tingimused hõlpsasti. Miiduranna sadamale loodi ka mitu uue logo ideekavandit.

miiduranna-port-logo

miiduranna-port-web

miiduranna-port-services