OOT-OOT STUUDIO

[WEB]  [UUDISKIRJAD]

Aasta oli siis 2005, kui Tartu Kunstikoolis kohtusid esmakursuslane Joonas Torim ja teisel kursusel tudeeriv Marko Ala. Nad leidsid koheselt ühise keele ja hakkasid hoogsalt üheskoos koolivälistel praktikatel osalema, mis arenesid sujuval esimesteks tellimusteks erinevatele kujundustöödele ja originaaldisainile. Sarnased väärtushinnangud panid aluse edukaks koostööks, mis alates 2007. aastast kannab nime Oot-Oot.

VÄLJAKUTSE

Tootevaliku suurenedes tekkis Oot-Oot stuudiol vajadus ka esindusliku ning müügile orienteeritud veebilahenduse järele. Olles ise disainerid, ootasid Marko ja Joonas ka oma maitsele vastavat veebidisaini, mis kajastaks nende endi maitset ning arusaamist. Veebilehekülg pidi üheltpoolt olema maitsekas ja kaasaegne, teiselt poolt aga ka lihtsasti hallatav, et ka IT võhik saaks sellega hakkama.

LAHENDUS

Võttes väljakutse vastu, Caotica teostas veebikavandi, mis üllataval kombel sai juba eos positiivset vastukaja ning vajas vaid mõningaid täiendusi. Et tooteid paremini presenteerida, loodi korralik galerii funktsionaalsus ning tootekataloog. Usinate blogijatena oli tarvis ka maitsekat blogilahendust, milleks WordPress pakkus ideaalsed tingimused. Administreerimine loodi võimalikult lihtsaks, millega on võimalus igat lehekülge luua drag-n-drop meetodil. Mehed saavad ise lehe haldamisega nüüd murevabalt hakkama. Lisaks valmistas Caotica ka uudiskirjade põhjad ning need lähevad kasvavale kliendibaasile igakuiselt välja.

oot-oot-web

oot-oot-newsletter

oot-oot-studio