REISIPLAAN

[BRÄNDING]  [WEB]

Reisiplaan.ee on iga reisi plaaniva inimese abivahend, millega on võimalik lihtsalt oma reisi planeerida, ilma et peaks ise sellele palju aega kulutama. Veebilehelt on võimalik kogenud meeskonnale saata oma reisisoov ning 3-5 tööpäeva jooksul saab vastu juba korralikult vormistatud reisiplaani kogu vajaliku infoga.

VÄLJAKUTSE

Eesmärgiks oli luua veebikeskkond, kus teenuse olemasolust ja selle vajalikkusest pidi koheselt aru saama ning rõhuasetus oli loomulikult reisiplaani vormidel. Kuna reisi tüüpe on mitu, siis pidid jaotuma ka täidetavad vormid mitmesse kategooriasse. Vormi täitmisel automaatselt kuvati reisiplaani teostamise hind ning tellimuse kinnitamiseks pidi tasuma pangalingi abil ka teenustasu.

LAHENDUS

Põhimõtteliselt täitis veebilehekülg e-poe funktsioone, kuigi müüdi nelja erinevat teenuspaketti, mitte sadu tooteid. Et veebipoe haldamine oleks ka võimalikult mugav ja lihtne, siis sai platvormiks valitud WordPress. Kokku loodi 4 erinevat intelligentset vormi, mis tekitasid lisavälju vastavalt sellele, kuidas reisihuviline vormi täitis ning taustal arvutas vorm ka jooksvalt teenustasu. Loodi ka süsteem tellimuste haldamiseks ning abivahend raamatupidamiseks.

reisiplaan-logo

reisiplaan-web