SORAINEN ADVOKAADIBÜROO

[E-POSTI TURUNDUS]  [UUDISKIRJAD]  [GRAAFILINE DISAIN]  [VEEBIARENDUS]

SORAINEN on juhtiv regionaalne äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Alates büroo asutamisest 1995. aastal on SORAINEN nõustanud rahvusvahelisi ja kohalikke kliente kõigis Baltikumi ja Valgevene äriõigust ja maksundust puudutavates küsimustes.

VÄLJAKUTSE

SORAIEN on aktiivne uudiskirjade saatja, saates regionaalselt uudiskirju iganädalaselt, tihtipeale mitu uudiskirja nädalas. Kõik need uudiskirjad on informatiivsed ja loovad väärtust, mis on adresseeritud eelkõige SORAINENi klientidele. Uudiskirjad on jaotatud erinevate publikatsioonide põhjal: üldised uudised, õigusalased uudised, seminarikutsed ja kutsed erinevaltele üritustele.

LAHENDUS

Koostöö algusest peale, aastat 2009, on Caotica loonud lugematu hulk uudiskirju, täiendades ja uuendades erinevate valdkondade uudiskirjade põhjasid perioodiliselt. Peale uudiskirja põhjade loomise ja optimeerimise, toimetab Caotica uudiskirjad iganädalaselt ning regionaalselt ka SORAINENi kliendibaasile. Üks töökindlamaid uudiskirja saatmise mootoriks on olnud siiani päris oma Eestis loodud Sendsmaily masspostituste tarkvara.

sorainen-newsletter

VÄLJAKUTSE

SORAINENi soov oli luua WIKI-laadset veebilehekülge, mis baseeruks sisevõrgus ning oleks kättesaadav büroo töötajatele. See WIKI-laadne portaal hõlmab endas infot artiklitest kuni galeriide ja õppevideoteni välja. Et seda infotulva saaks iga töötaja ka hõlpsalt leida, siis kogu veebi ülesehitus ning kasutus pidi olema väga kasutajasõbralik.

LAHENDUS

Wiki lehe keskseks lahenduseks sai LIVE-search, mis on Google sarnane otsing, mis annab otsinguvasteid juba tähtede trükkimisel otsinguribale. Selline preventiivne ja tulemuste pakkumisele põhinev lahendus on üks viis, kuidas suurest infotulvast soovitud artikkel leida. Lisaks on loodud mugav kategooriate ja täägimise lahendus, koos mugava ja lihtsa sisuhaldusega. Wiki lehekülg on arendatud WordPress sisuhaldustarkvarale.

sorainen-wiki-frontpage

VÄLJAKUTSE

Aastate vältel kogub iga suurem ettevõte lugematu hulk dokumente, mida peaks süstemaatiliselt arhiveerima. Kas kaustadesse ja keldriruumi? Rahvusvaheliselt tunnustatud advokaadibüroo SORAINEN oli sama küsimuse eest, kuidas kõike seda infot regionaalselt arhiveerida nii, et see oleks hõlpsalt kättesaadav kõikidele soovijatele.

LAHENDUS

Online kataloog oli vastuseks. Siseveebil põhinev veebilahendus hõlmab endas sadu ja sadu artikleid, mida süstemaatiliselt täiendatakse ja uuendatakse. Sellest online kaustast on saanud büroo “piibel”, mis on hädavajalik igale büroos töötavale spetsialistile. Ja mis kõige olulisem, see on hõlpsasti loetav ning kättesaadav regionaalselt üle võrgu mistahes ajal, mistahes kohas.

sorainen-qms-handbook