WUDANG KUNGFU ESTONIA

[LOGO DISAIN]  [VEEBIARENDUS]  [SOTSIAALMEEDIA]  [SEO]

WUDANG KUNGFU ESTONIA on Hiina terviseliikumise ja võitluskunsti klubi, kus viljeletakse järgnevaid distsipliine ning partneritega koostöös seonduvaid rakenduslikke alasid: Tai C’hi, Wu Shu, Wu Ji, Liang Yi, Qi Gong. Need on stiilid, mida mida Wudangis hoitakse kiivalt aastasadu, muutmata kujul. Spordiklubi rõhk asetub pigem tervise edendamisele läbi võitluskunstidele baseeruvate stiilide harrastamise, mitte niivõrd võitluslikule iseärasusele.

VÄLJAKUTSE

Võitluskunstid on teadagi niššivaldkond tänapäeva spordivõimalusi arvestades. Spordiklubid pakuvad lugematul hulgal rühmatreeninguid igale maitsele. Enesestmõistetavalt võitluskunstide vastu tuntakse huvi tagasihoidlikumal määral. Wudang Kungfu Estonia klubi eesmärgiks on tuua rahvani vand Hiina traditsioonid ning keskendumine tervisele läbi võitluskunstidele baseeruvate stiilide harrastamise. Et seda võimalust tutvustada ning olla võimalikele huvilistele hõlpsasti leitav, oligi tarvis efektset ja trendikat veebikeskkonda.

LAHENDUS

Veebikeskkond pidi täitma kolme väga olulist ülesannet. Esiteks, olema õigete võtmesõnadega võimalikult hästi leitav otsimootorites, mis tähendas, et veebi ülesehitus teostati SEO põhimõtteid arvestades. Teiseks, veebilehe sisu ja disain pidi olema üleskutsuv, et veebilehe külastajas tekiks soov kodulehel end paari klikivajutusega treeningule registreerida. Kolmandaks, veebilehel pidi olema kalender, mis on hästi loetav ning administreerijal ka lihtsasti hallatav.

wudang-kungfu-web

wudang-kungfu-style

wudang-kungfu-logo