+372 534 69869
info@caotica.ee

LÜHIKE TUTVUSTUS

Caotica sünnilugu saab alguse juba aastast 2004, kui internet hakkas Eestis vaikselt hoogu võtma ning osa ettevõtteid ei mõistnud veel selle meediumi võlusid. Just sellel aastal otsustas Caotica asutaja, Martin Palmet, oma kirge veebilahenduste maailmas ka osaliselt müüma.

Alguse sai teekond väiksematest veebiprojektidest kuni aastal 2008 sündiski Caotica, selge visiooni ja missiooniga väike veebikommunikatsiooni ettevõte, mille portfelli kuuluvad peamiselt väiksemad ja keskmise suurusega ärid aga ka mõned suuremad rahvusvahelise profiiliga ettevõtted.

Veebiarendus, disain ja turundus

Oleme väike veebilahenduste ja interneti turundusega tegelev ettevõte, mille kõige sügavamaks eesmärgiks on aidata suuremal ja väiksemal ettevõttel oma ärilisi eemärke saavutada. Olenevalt eesmärgist on Caotica ülesandeks luua kaasaegne ja müüv veebilehekülg, kommunikatsiooni toetavad prindimaterjalid, terviklik online turunduse strateegia, sotsiaalne suhtlusvõrgustik, täpselt sihitud e-posti kampaania ja palju enamat.

Terviklik veebistrateegia tähendab seda, et aitame ettevõttel mõjuvalt suhelda oma sihtrühmaga selle kiirelt areneva meediumi abil, mille nimeks on internet. Caotica on sõbralik ja abivalmis. Oled alati teretulnud kõikide küsimuste ja ettepanekutega. Tutvu kogumustega ning võta ühendust, et uutest plaanidest lähemalt rääkida.

Kättesaadav, professionaalne ja pühendunud

Igal hetkel proovime olla alati  kättesaadavad, olgu selleks tavaline tööpäev või hoopis nädalavahetus või pühadeaeg. Kiireloomuliste olukordade suhtes oleme vastutulelikud ja paindlikud. Iga projekt nõuab pühendumist ning see tuleb Caotical ka hästi välja. Professionaalne suhtumine on justnimelt see kvaliteedimärk, mis paneb end kindlalt tundma mõlemad koostöö pooled.

Martin Palmet – projektijuht

Caotica asutaja ja projektijuhina on Martin Palmet olnud seotud mitmete suuremate ja väiksemate veebiprojektidega, samas töötanud ka rahvusvahelistes ettevõtetes arendusjuhina ja veebijuhina.

Alati abivalmis ja professionaalse suhtumisega on Martin saanud tunnustust mitmetelt klientidelt ning seeläbi hoidnud usaldusväärseid suhteid mitmete aastate vältel kumnete klientidega, kes hindavad kvaliteetset teostust nii disainis, veebiarenduses kui ka turunduses.